Momentálně nemáme žádné aktuality.

Z Uh. Brodu body nevezeme

15. 10. 2017 | Milan Zoubek | Přečteno: 463x

V Uh. Brodě o osudu utkání rozhodlo divokých deset minut druhé třetiny.

HC Spartak Uh. Brod : HC Lvi Břeclav  8:5 ( 1:2, 5:1, 2:2)

Po vítězství v Uničově se Lvi jeli poprat o další body do Uh. Brodu. Že to Lvi s bodovým ziskem myslí vážně, ukázali hned ve druhé minutě zápasu, když se z první vážnější akce prosadil A. Jajcay. Domácí byli chvíli opaření, ale dokázali se otřepat. K vyrovnání došlo při naší přesilové hře, když nám ujel  domácí   R. Vaculín a nekompromisně zakončil. Jako by to bylo znamením, že přesilovky nám v utkání příliš nepůjdou. Do vedení v zápase jsme se opět dostali necelé dvě minuty před koncem první třetiny, když se dokázal trefit M. Gabriška.
 Zpočátku opatrná druhá třetina se od 28. minuty proměnila v brankovou přehlídku. Prim ovšem hrál domácí Spartak. Nejprve srovnával opět R. Vaculín a za necelé dvě minuty šli již domácí do vedení. Následovala divoká přestřelka. V čase 33:54 Lvi dokázali srovnat krok díky zakončení R. Lenkoviče. Za dvacet vteřin již opět vedli domácí, minutu poté o dvě branky a za další dvě již o branky tři. Kruté tři minuty, v nichž nám nevycházelo vůbec nic.
 Ve třetí části si již zkušený domácí celek naše útoky hlídal. Spartak sice zaváhal zkraje třetí třetiny, když se dokázal prosadit J. Abazaj, ale pak nám již moc nedovolil. Naopak ještě v poslední desetiminutovce utkání dvakrát skórovali domácí. Lvi již pouze půl minuty před koncem zápasu korigovali výsledek, brankou M. Gabrišky.
 V zápase jsme nedokázali více využít nabídnutých  přes deset přesilových her a to dvakrát s výhodou 5:3. Černá pětiminutovka druhé třetiny a naše špatná koncovka, tak znamenala, že tři body za výhru v zápase zůstali v Uh. Brodě.