Nábor dětí

Správný sport

Kalendář
Tabulka
Logo Skóre Body
1. logo 52:30 25
SKMB Boskovice
2. logo 60:22 23
HHK Velké Meziříčí
3. logo 44:39 19
HK Kroměříž
4. logo 43:27 16
HC Spartak Uh. Brod
5. logo 49:43 15
Hokej Uh. Ostroh
6. logo 45:39 15
HC Uničov
7. logo 38:41 13
HC Spartak Velká Bíteš
8. logo 36:53 8
HC Lvi Břeclav
9. logo 35:45 6
HC Uh. Hradiště
10. logo 30:52 6
Dynamiters Blansko HK
11. logo 31:72 1
HC Štika Rosice
Aktuality
  • Drtiči nebudou hrát v krajské lize. 11. 8. 2017

    SHK Hodonín oznámil, že odhlašuje svůj B - tým z krajské ligy. Po přelosování soutěže bude upraven i rozpis na našem webu.

Rozpis ledu

V Uh. Hradišti nás zradila koncovka

6. 11. 2017 | Milan Zoubek | Přečteno: 152x

 

 HC Uh. Hradiště : HC Lvi Břeclav 5:2 ( 2:0, 3:0, 0:2)
 
 Sestava Uh. Hradiště: Oharek ( Jakubčík) - Fridrich, Hrabec, Škubal, Kojecký, Čech, Lišaník, Lažek - Forman, Burša, Tomešek, Fridrich, Kotačka, Kršjak, Lašák, Christov, Červenka, Šrenk
 
 Sestava HC Lvi Břeclav: Foukal ( 30. Hübner) - Dora, Papp, Klauda, Zugar, Weber, Göndör, Jajcay, Hrbatý, Gabriška, Dobiáš, Zháňal, Průdek, Juránek, Nešpor, Mikulič 
 
  Branky : 16. Kotačka ( Červenka, Fridrich), 19. Šrenk ( Tomešek), 25. Lažek ( Červenka, Kotačka), 30. Červenka ( Kotačka, Lažek), 34.Burša ( Šrenk )  -   48. Jajcay ( Dobiáš, Weber), 57. Mikulič ( Göndör )
 
 Vyloučení: 8:7  Využití:  1:2 Oslabení   0:0
 
 Lvi v Uh. Hradišti vstoupili velmi aktivně a v prvních deseti minutách zápasu si vypracovali několik slibných příležitostí. Z naší aktivity také vyplynuly dvě přesilové hry, které jsme nedokázali zužitkovat. V poslední pětiminutovce první třetiny jsme vytvořili při bránění středního pásma dvě hrubky, které domácí využili a před úvodní přestávkou tak mířili do kabin s dvoubrankovým vedení. 
  O druhé třetině se příliš pozitivního z výkonu Lvů říci nedá. Domácí tuto třetinu hráli s velkým přehledem. Aktivita byla jednoznačně na jejich hokejkách. Lvům veškeré kotouče od holí doskakovali a nebyli s to založit kloudnější akci. Za stavu 3:0 jsme měli výhodu přesilové hry za přestupek příliš mnoho hráčů na ledové ploše, ale ani tato přesilová hra nepřinesla na naše hokejky více klidu. Celý tým působil jako v křeči.
 V závěrečné  třetině jsme dokázali navázat na výkon z první části. Domácí již ovšem pozorně bránili svoji modrou čáru mnohdy i ve čtyřech lidech a tak byl velký problém se dostat do útočné třetiny. Šance našich i tak přicházeli, ovšem Lvům to opět nelepilo. Pozitivem byly dvě využité přesilovky ze tří možností v této části hry. Více než na korekci skóre to ovšem nebylo.  
 Lvům to v této sezoně v soutěžních utkání střelecky příliš nejde a celý tým by se potřeboval pořádně chytit. Zdálo se, že přijde zlepšení po výhře v Uničově, či po vydřené výhře nad Blanskem minulou sobotu, ovšem trápení je opět zde. I v obranné činnosti to určitě není ono a chyb je až příliš. 
  Chytí se Lvi tuto sobotu v domácím prostředí proti Kroměříži? Toť otázkou. Soupeř je v tabulce na třetím místě, branek ovšem o mnoho více, než Lvi dosud nevstřelil.  
Město Břeclav tereza břeclavBorshaluzaAuto wozarautocentrum hmbrnofrostfitnessftservishakalíktisk pálkajer53ymotomopivovarsaloosvíno zapletalměsto břeclav