Nábor dětí

Správný sport

Kalendář
Tabulka
Logo Skóre Body
1. logo 72:33 29
HHK Velké Meziříčí
2. logo 66:42 28
SKMB Boskovice
3. logo 68:51 23
HC Uničov
4. logo 62:50 21
Hokej Uh. Ostroh
5. logo 51:48 21
HK Kroměříž
6. logo 48:47 19
HC Spartak Velká Bíteš
7. logo 54:45 18
HC Spartak Uh. Brod
8. logo 49:58 12
HC Uh. Hradiště
9. logo 45:64 11
HC Lvi Břeclav
10. logo 38:75 6
Dynamiters Blansko HK
11. logo 40:80 4
HC Štika Rosice
Aktuality
  • Drtiči nebudou hrát v krajské lize. 11. 8. 2017

    SHK Hodonín oznámil, že odhlašuje svůj B - tým z krajské ligy. Po přelosování soutěže bude upraven i rozpis na našem webu.

Rozpis ledu

Čtvrtfinále play off je za námi

6. 3. 2017 | Milan Zoubek | Přečteno: 398x

 Muži nakonec neudrželi v základní části soutěže sedmé místo a tak je v play off čekal vítěz základní části soutěže tým HHK Velké Meziříčí. Již v základní části se Lvům povedlo s tímto soupeřem odehrát dvě vyrovnaná utkání. Ani v play off nebylo nic jasné. 
 V prvním zápase se na úvodní branku série čekalo až do 30. minuty. Po delším tlaku se prosadili domácí hokejisté. Za necelých pět minut bylo srovnáno. Lvi se rozhodně po úvodní brance nemínili vzdát. Smůlou bylo, že hned po naší brance a vhazování se domácí opět prosadili. Na další branku se opět čekalo dlouho. Po několika šancích obou týmů a tyčce, kterou nastřelil R. Lenkovič dvě minuty před koncem se domácí prosadili až brankou při naší power play. Z Velkého meziříčí jsme se tak ,museli domů vrátit se skloněnou hlavou.
 Sobotní odveta na břeclavském zimním stadionu začala nejhůř jak mohla. První vážnější akce hostí a kotouč v naší síti. Na ledě opět nebylo znát, že hraje osmý tým s vítězem základní části soutěže. Když se v 15. minutě prosadil R. Zháňal začínalo se opět od začátku.  Ve druhé třetině se dokázali prosadit pouze hosté, když využili svoji přesilovou hru. Stejnou mincí oplatili Lvi ve třetí třetině. Po krásné kombinaci se nám povedlo využít výhodu dvou mužů v poli. Zápas tak dospěl až do prodloužení.
 V něm po začátečním oťukávání hráli s kotoučem více hosté. Z toho také pramenil náš faul v polovině prodloužení a přesilová hra hostí. Tu jsme dokázali přežít. Také tento zápas zastihl ve vynikající pohodě F. Hübnera, který předváděl neskutečné zákroky. Na hodinách svítili necelé dvě minuty před koncem prodloužení a do útočné třetiny se po výměně kotouče vřítil R. Lenkovič. Nádhernou střelou na vzdálenější tyč z kruhů pro vhazování rozezvučel tyč za bezmocným brankářem hostí. Tento hráč dvakrát ve dvou zápasech mohl těsně před koncem zápasy změnit, štěstí při něm bohužel nestálo. Když už se zdálo, že uvidíme nájezdy, tak se po buly v naší obranné třetině opřel jeden z hostujících obránců do puku, který skončil v naší síti.
 
 Konečný stav série 2:0 pro Velké Meziříčí.
 
 1. zápas 
 
 HHK Velké Meziříčí : HC Lvi Břeclav 3:1 ( 0:0, 2:1, 1:0)
 
 2. zápas
 
 HC Lvi Břeclav : HHK Velké Meziříčí 2:3 pp ( 1:1, 0:1, 1:0, 0:1) 

 

Město Břeclav tereza břeclavBorshaluzaAuto wozarautocentrum hmbrnofrostfitnessftservishakalíktisk pálkajer53ymotomopivovarsaloosvíno zapletalměsto břeclav