HC Štika Rosice
Aktuality
  • Aktuální tabulka MUŽŮ 11. 11. 2019

• Příští zápas MUŽŮ 2. 10. 2019

Příští zápas odehrají MUŽI ve čtvrtek 12.12. Znovu na DOMÁCÍM ledě s týmem Dynamiters Blansko HK. Zápas začíná v 18:00.

• Rozpis zápasů 22. 9. 2019

• Nový ročník KHL 21. 7. 2019

Muži HC Lvi Břeclav budou i v (nové) sezóně 2019/2020 součástí Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína.

Rozpis ledu

Sledujte nás

Facebook Instagram

Lvice na domácím hřišti opět tříbodové

24. 11. 2019 | | Přečteno: 188x

HC Lvi Břeclav : HC Cherokees 8:1 ( 3:0, 1:0, 4:1)

Sestava Lvice: Kocmanová - Zálešáková, Bartalová, Vališová, Mikuličová - Hrdinová, Búliková, Pospíšilová, Dobrovolná, Buociková, Sadílková, Zoubková, Bartoňková

Sestava Cherokees: Krejčová - Zábojová, Šantorová, Wolfschützová, Chytková - Sáňková, Šlanhofová, Vallová J., Vallová N., Bubíková, Horáková, Nešpůrková

Branky: 11. Hrdinová ( Búliková), 15. Dobrovolná ( Bartalová), 18. Buociková ( Sadílková, Mikuličová), 28. Búliková, 50. Zoubková ( Bartoňková), 50. Búliková ( Buociková, Sadílková), 56. Bartalová ( Sadílková, Pospíšilová), 58. Hrdinová ( Sadílková) - 41. Vallová N. ( Bubíková, Zábojová)

Vyloučení: 3:3, Využití: 0:1, Oslabení: 0:0, Průběh utkání: 4:0, 4:1, 8:1

Lvice nechali své fanoušky v první třetině na úvodní branku čekat. I přes velkou převahu se prosadily až v 11. minutě. Celých prvních dvacet minut na soupeřky doléhaly ( poměr střel v 1. třetině byl 17:2), ale procedit puk za záda brankářky Cherokees se nedařilo. První se prosadila K. Hrdinová, která poté již byla následována D. Dobrovolnou a kapitánkou K. Buocikovou.
 I ve druhé třetině Lvice měly místy až drtivý tlak, ale v poslední době se břeclavským hráčkám ve druhých třetinách střelecky příliš nedaří. Jedinou úspěšnou střelkyní byla B. Búliková ( na snímku J. Kicla).
 Až na začátku třetí části se poprvé prosadily i hostující hráčky, když využily přesilovou hru a po závaru před naším brankovištěm puk do sítě přece jenom procedila N. Vallová. Závěrečná třetina byla herně nejvyrovnanější. Hostující hráčky po vstřelené brance přece jenom dostaly větší útočné choutky. Lvice ovšem si svůj náskok hlídaly a v poslední desetiminutovce udeřily hned čtyřikrát. Vše načala H. Zoubková, která se ve střední třetině prosmýkla okolo dvou hostujících obránkyň a nájezd nekompromisně proměnila. Do minuty jí svojí druhou brankou napodobila B. Búliková. V závěru utkání ještě zaúřadovala N. Bartalová a K. Hrdinová, která střelecké statistiky utkání začala, tak je i v 58. minutě uzavřela.
 V příštím zápase v sobotu 30.11. od 11:45 hod. hostí Lvice Vsetín a půjde o přímý souboj o druhé místo v tabulce. Lvice mají nyní dvoubodový náskok.
Město Břeclav tereza břeclavBorshaluzaAuto wozarautocentrum hmbrnofrostfitnessftservishakalíktisk pálkajer53ymotomopivovarsaloosvíno zapletalměsto břeclav