HC Štika Rosice
Aktuality
  • Aktuální tabulka MUŽŮ 11. 11. 2019

• Příští zápas MUŽŮ 2. 10. 2019

Příští zápas odehrají MUŽI ve čtvrtek 12.12. Znovu na DOMÁCÍM ledě s týmem Dynamiters Blansko HK. Zápas začíná v 18:00.

• Rozpis zápasů 22. 9. 2019

• Nový ročník KHL 21. 7. 2019

Muži HC Lvi Břeclav budou i v (nové) sezóně 2019/2020 součástí Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína.

Rozpis ledu

Sledujte nás

Facebook Instagram

První ze čtyř domácích zápasů v řadě Lvice zvládly na jedničku.

18. 11. 2019 | | Přečteno: 169x

První ze čtyř domácích utkání v řadě Lvice zvládly

HC Lvi Břeclav : HC Uničov 12:4 ( 5:1, 1:0, 6:3)

Sestava Lvice: Gregorová ( od 45. Kocmanová) - Zálešáková, Mikuličová, Duroňová, Bartalová - Hrdinová, Búliková, Prokešová, Koníčková, Sadílková, Buociková, Zoubková, Pospíšilová, Bartoňková
 Sestava Uničov: Mihálová - Nesvadbová, Mólerová K., Nováková, Samohýlová - Mazánková, Hrubanová, Novotná, Mólerová L., Krejčí, Bahúlová

Branky: 2. Sadílková ( Buociková, Koníčková), 5. Koníčková ( Sadílková, Buociková), 6. Búliková ( Hrdinová), 18. Zálešáková, 19. Buociková ( Sadílková), 30. Hrdinová ( Búliková), 41. Sadílková ( Buociková, Bartalová), 45. Zálešáková ( Hrdinová), 48. Buociková, 57. Hrdinová ( Zálešáková), 57. Koníčková ( Buociková), 60. Buociková ( Hrdinová) - 2. Mazánková ( Mólerová L.) 49. Mólerová L. ( Mólerová K.), 49. Samohýlová ( Bahúlová) 60. Mólerová L. ( Mazánková)

Vyloučení: 2:0 Bez využití Oslabení: 0:0 Průběh utkání: 1:0, 1:1, 9:1, 9:3, 12:3, 12:4

Ve státní svátek 17.11. po reprezentační pauze se opět rozjela 1. liga žen. Lvice mají na programu do konce roku hned 4 domácí utkání. V tom prvním přivítaly ve Fosfa Aréně hokejistky Uničova. Lvice i nadále léči několik zranění a přijela se rozloučit L: Glosíková, která bude nadále působit na Slovensku, v ŠKP Bratislava z důvodu možnosti reprezentovat SR mimo jiné na olympiádě mládeže ve Švýcarsku v únoru 2020.
 Samotné utkání začalo velmi zostra. Hned v úvodní minutě se Lvice dostaly do tlaku a po prostřídání otevřela střelecký účet zápasu S. Sadílková. Neuběhla ani minuta a hostující K. Mazánková nekompromisně procedila puk za břeclavskou brankářku L. Gregorovou. Lvice ovšem za necelé další 4 minuty hned dvakrát pokořily brankářku Uničova a dostaly se do dvoubrankového vedení. Na další branky se čekalo až na konec první části, když se nejprve tento den poprvé trefila A. Zálešáková a střelecký účet první třetiny završila také svojí první brankou kapitánka K. Buociková.
 Druhá třetina již takové střelecké hody nenabídla. I přes optickou převahu Lvic,  Uničovské hráčky lépe bránily a dovolily břeclavským skórovat pouze jednou. prosadila se K. Hrdinová.
 Ve třetí části přihlížející čekala opět branková přestřelka. 41., 45. a 48. minuta a bylo to již 9:1 pro Lvice a fanoušci žádali desítku v síti Uničova. Přišlo ovšem menší zchlazení když v jedné minutě po dvou hrubkách Uničov 2 x rozvlnil síť naší branky. Lvice opět zpozorněly. Závěr utkání byl opět střelecky velmi bohatý. v 58. minutě nejprve K. Hrdinová vstřelila žádanou 10. branku, v téže minutě zvyšovala K. Koníčková a v 60. svůj výkon korunovala K. Buociková 12 brankou Lvic a zároveň to znamenalo hattrick. Poslední slovo měly hráčky Uničova, když v poslední vteřině ještě korigovaly na konečných 12:4 pro Břeclav.
 Lvice tak vykročily do série domácích zápasů velmi dobře.  V sobotu 23.11. od 13:00 Lvice hostí HC Cherokees.
Město Břeclav tereza břeclavBorshaluzaAuto wozarautocentrum hmbrnofrostfitnessftservishakalíktisk pálkajer53ymotomopivovarsaloosvíno zapletalměsto břeclav