HC Štika Rosice
Aktuality
  • Aktuální tabulka MUŽŮ 11. 11. 2019

• Příští zápas MUŽŮ 2. 10. 2019

Příští zápas odehrají MUŽI v sobotu 23.11. na Venkovním ledě s týmem SKMB Boskovice. Zápas začíná v 17:00.

• Rozpis zápasů 22. 9. 2019

• Nový ročník KHL 21. 7. 2019

Muži HC Lvi Břeclav budou i v (nové) sezóně 2019/2020 součástí Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína.

Rozpis ledu

Sledujte nás

Facebook Instagram

Lvice v Opavě body nezískaly

5. 11. 2019 | | Přečteno: 150x

HC Opava : HC Kvi Břeclav 7:1 ( 2:0, 2:1, 3:0)

Sestava Opava: Jeřábková - Gilíková, Repperová, Šoltysová, Sládečková, Barvínková - Krpcová, Svobodová, Vlašánková, Lesníková, Pěluchová, Kučerová, Bartoňová, Horová. Kubánková
 Sestava Lvice: Kocmanová - Duroňová, Dobrovolná, Zoubková, Mikuličová - Glosíková, Prokešová, Búliková, Buociková, Koníčková, Bartoňková, Hrdinová

Branky: 5. Svobodová ( Krpcová, Horová), 9. Krpcová ( Svobodová, Sládečková), 29. Kubánková ( Vlašánková, Sládečková), 39. Kubánková ( Svobodová, Šoltysová), 41. Vlašánková ( Lesníková, Šoltysová), 51. Svobodová ( Barvínková, Kubánková), 58. Lesníková ( Vlašánková, Barvínková) - 30. Koníčková ( Dobrovolná)

Vyloučení: 1:3 ( z toho Lvice 1 x 5 + KO), Využití: 3:0, Oslabení: 0:0 Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1

Lvice jely do Opavy ve značně oslabené sestavě,jednak díky nemocem a také zraněním z minulého týdne. I tak na ledě nechávaly všechny své síly. V první třetině byl ovšem daleko hladovější po výhře tým domácích hráček, které se zaslouženě dostaly do vedení o dvě branky. Až od poloviny první části začaly vystrkovat růžky i břeclavské hráčky a vytvořily si několik příležitostí, které ovšem nedokázaly proměnit.
 Druhá třetina byla ve znamení několika spálených šancí břeclavských hráček. ovšem po zbytečné ztrátě kotouče přišel trest a domácí tým odskočil do vedení tří branek. Do minuty ovšem Lvice korigovaly a dalších osm minut domácí svatyni ostřelovaly ze všech možných pozic. Kontaktní branka ovšem nepadla. Dvě minuty před koncem druhé třetiny došlo k nešťastnému faulu břeclavské hokejistky, která na základě zranění domácí hráčky byla potrestána větším trestem. K tomu ještě přibylo další zranění a Lvice tak byly nuceny dohrávat utkání s devíti hráči v poli.  Přesilovku domácí využily již na konci druhé třetiny.
 Ve třetí části se Lvice snažily hrát maximálně úsporně, ale v devíti nám rychle docházely síly a o osudu utkání tak již bylo rozhodnuto.
  Další utkání se hraje až 17.11. a tak doufejme, že se marodka, která čítala po víkendu 5 hokejistek brzy vyprázdní a Lvice tak půjdou na led v kompletní sestavě.

Město Břeclav tereza břeclavBorshaluzaAuto wozarautocentrum hmbrnofrostfitnessftservishakalíktisk pálkajer53ymotomopivovarsaloosvíno zapletalměsto břeclav