HC Štika Rosice
Aktuality
  • Aktuální tabulka MUŽŮ 11. 11. 2019

• Příští zápas MUŽŮ 2. 10. 2019

Příští zápas odehrají MUŽI v sobotu 23.11. na Venkovním ledě s týmem SKMB Boskovice. Zápas začíná v 17:00.

• Rozpis zápasů 22. 9. 2019

• Nový ročník KHL 21. 7. 2019

Muži HC Lvi Břeclav budou i v (nové) sezóně 2019/2020 součástí Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína.

Rozpis ledu

Sledujte nás

Facebook Instagram

Dva zápasy prodlouženého víkendu břeclavských Lvic

30. 10. 2019 | | Přečteno: 206x

Dvou utkání s Valkýrami Lvice na domácím ledě zvládli, ve Vyškově zůstal nedohrán.

Neděle 27.10.
 HC Lvi Břeclav :  WHC Valkyries Brno  7:4 ( 4:1, 1:0, 2:3)

Sestava Lvice: Kocmanová - Duroňová, Vališová, Zoubková, Hrdinová, Bartalová, Mikuličová - Prokopová, Prokešová, Búliková, Glosíková, Buociková, Sadílková, Koníčková, Bartoňková
 Sestava Valkyries: Havránková - Lenertová M, Střížová, Vojtěchová, Prokešová, Kubátová, Vodičková, Aniolová, Janáčková, Benešová, Kurtaničová, Mičínová, Lenertová Z., Lišková

Branky: 1. Sadílková ( Bartalová, Duroňová), 2. Bartoňková ( Hrdinová, Prokopová), 7. Sadílková ( Buociková, Glosíková), 8. Hrdinová ( Glosíková), 30. Hrdinová, 52. Buociková ( Duroňová), 59. Zoubková - 15. Vodičková ( Střížová), 52. Mičínová, 56. Vodičková ( Aniolová ), 60.Kurtaničová ( Lišková)
Vyloučení: 9:8 Využití: 0:0 Oslabení: 1:1 Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:3, 7:3, 7:4

Pondělí 28.10.

WHC Valkyries Brno : HC Lvi Břeclav 3:3 ( 2:2, 0:1, 1:0) nedohráno. V čase 47:05 utkání předčasně ukončeno.

Sestava Valkyries: Havránková - Lenertová, Střížová, Vojtěchová, Prokešová, Kubátová, Prokešová, Neubauer, Mičínová, Janáčková, Kurtaničová, Aniolová, Vodičková, Lišková

Sestava Lvice: Kocmanová - Hrdinová, Mikuličová, Bartalová, Duroňová - Prokopová, Prokešová, Búliková, Glosíková, Sadílková, Buociková, Zoubková, Koníčková, Bartoňková

Branky: 8. Mičínová, 13. Vodičková ( Mičínová, Střížová), 43. Kurtaničová ( Lišková) - 6. Koníčková ( Bartalová), 7. Sadílková, 38. Sadílková ( Glosíková)
 Vyloučení: 5:2 ( z toho Lvice 1x 10 min. OT), Využití: 1:0, Oslabení: 1:0, Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3

V domácím zápase měli Lvice vynikající vstup do zápasu a v osmé minutě již vedli o čtyři branky. Hostující tým byl nucen brát oddechový čas. Domácí hráčky i nadále na ledě dominovaly, ale střelecká muška se jako by vytratila. ˇValkýry nakonec v první třetině vytěžily z minima maximum a stav utkání korigovaly. Od druhé třetiny se  hostující tým soustředil více na svoji obrannou činnost a zejména hrozil po našich chybách v útočném pásmu. Jedinou branku druhé třetiny vsítila K. Hrdinová, když si vzala puk za vlastní brankou, projela celé hřiště a nekompromisně zakončila. I ve třetí části měly Lvice převahu, ale střelecky se ji nedařilo využít. Dvě branky přidaly ještě Lvice a tři Valkýry.
 V pondělní odvetě byl průběh zápasu podobný jako druhé dvě třetiny domácího zápasu. Lvice měly více ze hry, ale přesnější střelba byla tím, co bránilo k rychlému navyšování brankového rozdílu. Na vedení Lvic Valkýry ještě do konce první třetiny zvládly odpovědět.
 Ve druhé třetině, došlo ke dvěma nešťastným zraněním. U lvic u N. Bartalové, která musela odjet k ošetření a u Valkýr Střížové, kterou ze stadionu také odvážela ZZS. Zápas tak byl přerušen. Při dohrávce druhé třetiny se prosadily Lvice a šly opět do vedení. To ovšem opět nedokázaly udržet. I přes tlak Lvic se další branku vstřelit nepovedlo. Zápas byl předčasně ukončen z důvodu vypršení časového limitu na ledové ploše, kterou si objednal tým Valkýr a konečný verdikt o výsledku zápasu tak náleží komisi ČSLH.
 Po prodlouženém víkendu náš tým čítá několik zranění a v sobotu jede do Opavy útočit na první místo v tabulce.
Město Břeclav tereza břeclavBorshaluzaAuto wozarautocentrum hmbrnofrostfitnessftservishakalíktisk pálkajer53ymotomopivovarsaloosvíno zapletalměsto břeclav