HC Štika Rosice
Aktuality
  • Aktuální tabulka MUŽŮ 11. 11. 2019

• Příští zápas MUŽŮ 2. 10. 2019

Příští zápas odehrají MUŽI ve čtvrtek 12.12. Znovu na DOMÁCÍM ledě s týmem Dynamiters Blansko HK. Zápas začíná v 18:00.

• Rozpis zápasů 22. 9. 2019

• Nový ročník KHL 21. 7. 2019

Muži HC Lvi Břeclav budou i v (nové) sezóně 2019/2020 součástí Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína.

Rozpis ledu

Sledujte nás

Facebook Instagram

Lvi v přípravě na venkovním ledě podlehli

10. 9. 2019 | Filip Hrbatý | Přečteno: 237x

V sobotu 7.9. se uskutečnilo další, pravděpodobně poslední venkovní přípravné utkání lvů. Břeclavské Áčko vyjelo na led Štiky Rosice.

V první třetině udeřil Sedláček po nahrávce z hole Zháňala už v prvním střídání. Soupeř po pár minutách vyrovnal stav na 1:1, ale Břeclav si vzala vedení zpátky, když Zháňal po solové jízdě přes celé kluziště prostřelil brankáře. Do konce třetiny Břeclav odskočila o dvě branky, když se z dorážky prosadil Svoboda a do kabin se šlo za stavu 3:1.

Ve druhé třetině Rosice vlétli na led a po minutě byl stav 3:3. Břeclav neváhala a po brankách Gabrišky a Pappa, který vstřelil gól ve vlastním oslabení bylo skóre 5:3 pro Břeclav. Potom nastala krušná chvíle, když Břeclav dostala za krátkou dobu 4 branky a vývoj se otočil z 5:3 na 5:7, ale Břeclav po brance Göndöra snížila stav na 6:7 sekundu před koncem druhé třetiny.

Ve třetí třetině padl pouze jeden gól a to z hole Rosic a Břeclav i přes veškerou snahu nedokázala prostřelil soupeřova brankárě a výsledek skončil na konečných 6:8 pro domací.

Skóre: Lvi 6 : 8 Rosice

Počet střel: Lvi 56 -  Rosice 48

Góly lvů: Marek Papp, Marek Göndör 2x, Radek Zháňal, Tibor Sedláček, Vojtěch Svoboda

ROZHOVORY

Marek Papp - Kapitán

Ohlas po zápase :

Začátek zápasu byl z naší strany opět dobrý. V první minutě gól, poté vedení 3:1, nerozhodilo nás ani když soupeř srovnal krok na 3:3. Naopak jsme si dokázali vzít dvoubrankové vedení zpět.

Jenže pak přišlo to, co nás trápilo i v loňské sezone, chvilkové polevení, ztráta koncentrace a soupeř se třemi rychlými góly dostal zpátky do zápasu. Takových momentů se do začátku sezóny musíme vyvarovat, jinak budeme ztrácet zápasy, ve kterých musíme sbírat body.

Tak jako minulý zápas s Ostrohem, i tento ukázal že góly střílet umíme, to co nás nejvíc trápí, je hra v naší obranné třetine, na tom musíme zapracovat a být připraveni na začátek soutěže.

Tibor Sedláček - Útočník

1.Na ledě jsi začal později, jak jsi se v prvním zápase cítil?

Byl to pro mě fyzicky náročný zápas, protože mám za sebou pouze 2 tréninky a furt mám co dohánět, ale zápas jsem si i pres to užil a hrálo se mi dobře.

2. Dal jsi gól, ale na výhru to nestačilo, čím si myslíš, že to bylo?

Obranné pásmo, v útoku myslím, že jsme dobří ale musíme zlepšit hru dozadu.

3.Příští týden Rosice vyzvete na domácím ledě, co bude podle tebe v odvetě nejdůležitější?

Myslím si, že když si je pohlídáme více dozadu a v útoku budem stejně aktivní, tak bychom neměli mít problém je porazit

4.Děkuji za rozhovor

Taky děkuji

Další přípravný zápas (domácí) odehrají lvi v sobotu 14.9.2019 s HC Štika Rosice.

Instagram: hc_lvi_breclav

Facebook: Břeclavský hokej

Město Břeclav tereza břeclavBorshaluzaAuto wozarautocentrum hmbrnofrostfitnessftservishakalíktisk pálkajer53ymotomopivovarsaloosvíno zapletalměsto břeclav