HC Štika Rosice
Aktuality
  • Aktuální tabulka MUŽŮ 11. 11. 2019

• Příští zápas MUŽŮ 2. 10. 2019

Příští zápas odehrají MUŽI ve čtvrtek 12.12. Znovu na DOMÁCÍM ledě s týmem Dynamiters Blansko HK. Zápas začíná v 18:00.

• Rozpis zápasů 22. 9. 2019

• Nový ročník KHL 21. 7. 2019

Muži HC Lvi Břeclav budou i v (nové) sezóně 2019/2020 součástí Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína.

Rozpis ledu

Sledujte nás

Facebook Instagram

Lvice si na domácím ledě zastřílely.

19. 2. 2019 | | Přečteno: 320x

Lvice doma vítězně a drží druhé místo v 1. lize

HC Lvi Břeclav : HC Cherokees 10:3 ( 2:1, 5:0, 3:2)

Sestava Břeclav: Kocmanová - Bartalová, Duroňová, Hrdinová, Zoubková, Mikuličová - Sadílková, Buociková, Prokopová, Koníčková, Ulbrichová, Gregorová, Raclavská, Pospíšilová, Bartoňková

Sestava Cherokees: Krejčová - Šantorová, Šlanhofová, Vallová, Bubíková A. - Horáková, Ryšavá, Světinská, Hudcová, Mihálová, Bubíková Z.

Branky: 10. Buociková ( Duroňová), 20. Hrdinová ( Duroňová, Prokopová), 27. Duroňová ( Sadílková), 29. Koníčková ( Ulbrichová), 33. Sadílková ( Buociková), 35. Zoubková ( Hrdinová), 37. Sadílková ( Prokopová, Buociková), 43. Prokopová ( Sadílková, Buociková), 44. Ulbrichová ( Koníčková), 55. Gregorová ( Ulbrichová) - 4. Světinská ( Hudcová, Bubíková Z.), 42. Bubíková Z. 43. Bubíková Z. ( Vallová)

Vyloučení: 3:9 Využití: 5:0 Oslabení: 0:0 Průběh utkání: 0:1, 7:1, 7:3, 10:3

Břeclavské Lvice po porážce z Uničova věděly, že k udržení 2. místa musí v domácím zápase s Cherokees naplno bodovat. Od prvního buly se tlačily do útoku a sevřely svého soupeře v jeho obranné třetině. Ovšem hned první chyba na útočné modré znamenala rychlou kombinaci soupeřek a vedení hostujícího týmu. Snahu o vstřelení branky prolomila až v polovině první třetiny K. Buociková. Lvice měli k dispozici téměř minutu a půl dlouhou převahu 5 na 3. Po tlaku, se břeclavská kapitánka prosadila až v klasické přesilovce 5 na 4. Když už to vypadalo, že se nakonec půjde do kabin s remízovým stavem, prosvištěla do branky hostujícího týmu utěšená střela od modré, jejíž autorkou byla K. Hrdinová.
 Po první části nebyl trenér příliš spokojen s pohybem v útočné třetině. To se změnilo ve druhé dvacetiminutovce. Lvice začali více bruslit, následkem čehož soupeř více faulovat a přesilové hry dnes břeclavským hráčkám sedly. Ve 27., 29., 33. a 37. minutě z této herní situace padl gól. Ze čtyř vyloučení hostujícího týmu měli Lvice ve druhé třetině 100% využitelnost. A když při hře 5 na 5 přidala gól H. Zoubková bylo o osudu utkání téměř rozhodnuto. Po dvou třetinách 7:1 pro Břeclav.
 Ovšem, že se soupeř nesmí podcenit ukázal začátek třetí části, když v prvních minutách břeclavské hráčky dvakrát nepohlídali kapitánku hostí Z. Bubíkovou a ta se ze dvou nájezdů nemýlila ani jednou. Lvice opět probrala hned po 14 vteřinách od druhé branky Cherokees K. Prokopová, která zakončila krásnou kombinaci našeho prvního útoku. Za dalších 10 vteřin skórovala i J. Ulbrichová a náskok domácího týmu tak opět narostl na rozdíl šesti branek. Zbytek utkání se odehrával spíše na polovině hostujícího celku. Jubilejní desátou trefu připsala L. Gregorová.
 Lvice tak splnily svůj první úkol. Příští týden je čeká dvojkolo, když v sobotu jedou do Rosic u Brna na utkání s Bulldogs, a následně v neděli od 10:15 doma přivítají Opavu.

Město Břeclav tereza břeclavBorshaluzaAuto wozarautocentrum hmbrnofrostfitnessftservishakalíktisk pálkajer53ymotomopivovarsaloosvíno zapletalměsto břeclav