Muži v neděli 24.2. ukončili základní část a tedy i sezónu 2018/19 Děkujeme všem za podporu...

Lvice vezou další body  z Opavy

Hokejový klub Opava s.r.o. : HC lvi Břeclav  5:6 ( 0:2, 1:3, 4:1)

Sestava Opava: Mrňková ( od 21. Jeřábková) - Barvínková, Šoltysová, Gilíková Repperová, Vlašánková - Horová, Lesníková, Lásková, Dubná, Pěluchová, Kubánková, Krpcová K., Krpcová Z.

Sestava Břeclav: Gregorová - Bartalová, Hrdinová, Zoubková, Mikuličová - Prokopová, Buociková, Vozdecká, Koníčková, Ulbrichová, Bartoňková, Pospíšilová

Branky: 24. Horová ( Lásková), 50. Kubánková ( Pěluchová), 51. Lásková ( Vlašánková), 53. Lesníková (Lásková),   54. Kubánková ( Horová) - 9. Vozdecká ( Bartalová), 18. Vozdecká ( Zoubková), 21. Vozdecká ( Prokopová), 27. Vozdecká ( Buociková), 40. Zoubková, 57. Buociková ( Prokopová)

Vyloučení: 3:3  Využití : 0:1  Oslabení: 0:1 Průběh utkání : 0:3, 1:3, 1:5, 5:5, 5:6

Lvice odjížděli v neděli odpoledne na utkání do Opavy. Hrálo se  o potvrzení 2. místa Lvic.
Do poloviny utkání střílely branky, až na jednu výjimku pouze Lvice. Také herně své soupeřky přehrávaly. Do 27. minuty se trefila hned 4 x E. Vozdecká. Od 30. minuty začala hrát Opava více důrazně, což Lvicím příliš nesvědčilo. V poslední minutě druhé třetiny se břeclavským povedlo využít i přesilovou hru a do třetí třetiny se tak šlo pro Lvice vesele se čtyřbrankovým náskokem.
 Třetí třetina byla celá ve znaku zlepšeného výkonu domácích hráček, a naopak nesoustředěné hry Lvic. Dobývání břeclavské branky trvalo do poloviny třetí části, ale to se s brankami domácích hráček roztrhl pytel.Během čtyř minut a devíti vteřin bylo najednou srovnáno. Až poté se lvice začali postupně zvedat a 57. minutě se projevila jako jedna z největších bojovnic kapitánka K. Buociková, která se po nahrávce K. Prokopové pronikla skrz obranu domácích a vstřelila vítěznou branku Lvic. Ač si domácí tým vzal oddechový čas a téměř minutu a půl hrál power play, Lvice odehráli opět lepší pasáž zápasu a domácí hráčky nepustili již do žádné střelecké příležitosti.
 Zbytečně nervy drásající souboj, tak skončil šťastně pro Lvice, které se tak od Opavy odpoutaly na rozdíl pěti bodů.