Lvice v posledním letošním zápase zdolaly Uničov

Lvice na domácím stadionu poprvé srazily Uničov již v základní hrací době.

HC Lvi Břeclav : HC Uničov 4:2 ( 1:0, 1:2, 2:0)

Sestava Břeclav: Zoubková - Dobrovolná, Bartalová, Duroňová, Mikuličová, Hrdinová, Vozdecká - Buociková, Sadílková, Prokopová, Koníčková, Raclavská, Bartoňková, Pospíšilová, Uvízlová, Minárechová

Sestava Uničov: Kohoutková - Handlová, Nesvadbová, Mólerová K., Hrbatová, Nováková - Mólerová L., Krejčí, Hrubanová, Vaníčková, Novotná, Hračová B., Hračová A.

Branky: 6. Buociková ( Sadílková), 33. Sadílková ( Bartalová), 48. Bartalová ( Prokopová), 60. Duroňová ( Sadílková, Buociková)  - 27. Mólerová L. ( Novotná), 35. Hračová A. ( Hrubanová)

Vyloučení: 4:2  Využití : 1:0 Oslabení: 0:0 Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2

Utkání zhodnotil trenér D. Bartal:  Nedělní utkání se hodnotí těžko. Holky si zápas opět odbojovaly, jenom mi v zápase chvílemi chyběla z naší strany jistota. Zbytečně jsme ztráceli puky, v naší obranné třetině jsme soupeřkám nechávali zbytečně moc prostoru, kolikrát jsme jim puk po našich chybách z nepozornosti odevzdali. V brance nás opět podržela Hana Zoubková, která už 3. utkání nastupuje místo naší zraněné gólmanky a musím uznat, že výborně. Ani jeden z gólů nešel přes její chybu, naopak vychytala šance, které se očekávalo, že jako hráčka z pole mít nebude. První gól jsme dostali po podařené akci Uničova a špatném rozebrání hráček. Druhý vznikl z naší velké chyby v obranné třetině, kdy místo toho, aby jsme rozehrávku zjednodušili a dostali se pohodlně do útočné akce, naservírovali puk soupeřkám přímo před naši branku.
Naopak co se týče našich akcí v útoku musím holky pochválit. Většina akcí měla krásné kombinace, kterým už chybělo jenom vsítění puku do branky. Dali jsme 4 góly po opravu krásných akcích, kdy šlo vidět, že holky o sobě mají na ledě přehled a umí své spoluhráčky najít a puk si vyměnit.
Město Břeclav tereza břeclavBorshaluzaAuto wozarautocentrum hmbrnofrostfitnessftservishakalíktisk pálkajer53ymotomopivovarsaloosvíno zapletalměsto břeclav